overview

معرفی سانا

شرکت داده پردازی سانا در شهریور سال 1394 فعالیت خود را بر مبنای رویکرد سیستم های مدیریت سازمان، توسط جمعی از متخصصین با تجربه، آغاز کرده است. از آنجا که از ابتدا باور مدیران بر پایه پیش بینی آینده حرفه ای و به نوعی ساختن آینده ای روشن بر مبنای توانایی ها و امکانات پیشرو بوده ، بر این اساس از ابتدا برنامه ریزی حرفه ای توسط متخصصین این حوزه را اصل اول قرار داده است رویکرد برنامه ریزی شرکت در سه افق کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت طراحی شده است.

این سه افق در واقع پل ارتباطی بین آنجایی که هستیم و آنجایی که خواهیم رسید میباشد. با عزم و جدیت هدف گذاری های این سه افق تبیین و در حال ارتقاء بوده و اهداف اجرایی شرکت را توصیف می کنند.

mission

اهداف ما

ارزشمند ترین دارایی هر سازمان، ایجاد احساس رضایت، اعتماد و اطمینان در مشتریان خود است. این سه عنصر پیش نیاز تمام موفقیت ها، رشد و پیشرفت سازمان های خدماتی همچون سانا است. هدف ما ارائه محصول و خدماتی کامل، بی نقص و رضایت بخش به مشتری میباشد، تا بتوانیم بدینوسیله پیش نیاز موفقیت و پیشرفت را برای سانا فراهم کنیم.

هر آنچه در سانا به آن می پردازیم

web design

طراحی سایت

طراحی انواع سایت شرکتی، اگهی، فروشگاهی، و..
app design

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن اندورید و ios به صورت مستقل یا به همراه سایت.
seo

بهینه سازی سایت(SEO)

بهینه سازی وبسایت برای دسترسی به جایگاه بهتر در نتایج جستجوی موتور های جستجو
UI & UX

طراحی رابط کاربری (UI و UX)

طراحی رابط کاربری و ایجاد جلوه مناسب، با استاندارد های روز دنیا
ارزش های شرکت ما
موفقیت دست یافتنی است

با این باور ادامه می دهیم که از نظر ما موفقیت دست یافتنی است و فقط یک آرمان نیست همیشه در سانا برای خود یاد آوری می کنیم که برای بزرگ شدن باید تا حد ممکن بدون توقع دست یاری و کمک رسانی به سمت دیگران داشته باشیم.

ایجاد بستری مناسب برای فعالیت

همه ما انسان ها در حرفه خود روزی همانند نهالی بوده ایم که در بستر خوب قرار گرفته و قوی و تنومند شده ایم. این بستر خوب را مدیران بزرگ برای کارمندان خود فراهم می کنند! می خواهیم برای کارمندان خود مدیران دوراندیش و بزرگ منش باشیم تا آن ها هم بستر خوب را تجربه کنند.

به مشتریان خود اهمیت میدهیم

دریافته ایم که تمام احترام و جایگاه ما از مشتریان ما بدست می آید، بر این اساس به رضایت آن ها به شدت فکر می کنیم و برنامه های خود را با نیاز های مشتریان تغییر می دهیم.

ارتباطات مناسب برای ما اهمیت دارد

بر این باوریم که آنچه تا کنون باعث پیشرفت و گسترش ما شده است پول و قدرت نبوده است. با چشمان خود دیدیم درک متقابل یکدیگر، روابط انسانی سالم، توجه به نیاز ها و مشکالت کارمندان و مشتریان باعث پیشرفت ما شده اسم.

ما در سانا در تلاشیم برای :

  • ارتقاء رضایت مشتریان
  • تبدیل شرکت به سازمانی خدمت محور و مشتری مدار
  • بهبود کیفیت محصولات و خدمات
  • چابک سازی و انعطاف پذیری متناسب با نیاز بازار هدف
  • افزایش بهره وری شرکت از طریق برنامه ریزی
  • ارتقاء دانش سازمانی در حوزه های مرتب
objectives